نویسنده مدیر

ماه رمضان؛ فرصتی برای ایفای نقش در تمدن سازی مهدوی

مدیر - ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین نجم، گفت: ماه عزیز رمضان، فرصتی است تا قدم‌های خود را در مسیر تهذیب نفس و تقوای الهی محکم و استوار نموده و نقش موثری در تمدن سازی مهدوی داشته باشیم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری «حوزه» از سمنان، حجت‌الاسلام‌ و المسلمین مهدی نجم، مدیر حوزه علمیه خواهران استان سمنان، در پیامی به مناسبت فرارسیدن ماه مبارک رمضان، اظهارداشت: امید است با عنایات خاص الهی، حمایت معنوی و مادی هیئت محترم امناء، اساتید معزز، طلاب گران‌قدر و کادر خدوم و خستگی‌ناپذیر مدارس علمیه خواهران استان، در این ماه سراسر نور و برکت ، شاهد درخشش شما در همه عرصه‌ها اعم از علمی، پژوهشی و فرهنگی باشیم.

وی، با اشاره به فرصت معنوی ماه مبارک، ادامه داد: این ماه عزیز، فرصتی است تا قدم‌های خود را در مسیر تهذیب نفس و تقوای الهی محکم و استوار نموده و نقش مؤثری در تمدن سازی مهدوی داشته باشیم.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین نجم، در بخش پایانی پیام خود، آورد: فرصت مواقیت استجابت دعا خصوصاً شب‌های قدر را غنیمت شمرده، با مدد از ائمه اطهار(ع)خصوصاً امیرالمؤمنین علی(ع) و کریم اهل‌بیت آقا امام حسن مجتبی(ع)، تعجیل در فرج امام زمان(عج) و دفع و رفع کلیه بلیات را از خداوند منان مسئلت می نمائیم.

مطالب مرتبط با این مطلب
دیدگاه های ارسال شده
بستن منو